https://www.facebook.com/agromedia.md/ https://www.instagram.com/agromedia.md/ https://www.youtube.com/channel/UCzZqYdSFtDc62a7O3EXEmPQ
Weather forecast for Chisinau
20.51 EUR
17.23 USD
0.23 RUB
4.21 RON
0.61 UAH
DACĂ AI STUDII ÎN AGRICULTURĂ ȘI EȘTI ÎN CĂUTAREA UNUI LOC DE MUNCĂ, ElitAgrotehnologie este șansa ta. Trimite CV-ul și începe o carieră de succes

19 mai 2020
Elitagrotehnologie S.R.L. anunță concurs pentru următorul post vacant:

Specialist Testarea Solului și Nutriţia Plantelor

Cerinţe:
  • Studii superioare în domeniul Agricol
  • Experienţă de lucru în domeniu (este binevenită)
  • Abilități PC (Word, Excel, Internet)
  • Comunicare liberă în limba română, rusă
  • Persoană cu  inițiativă, orientată spre succes
  • Permis de conducere (categoria B)

Responsabilităţi:
Acordarea de sprijin tehnic şi consultanţă în domeniul de fertilizare şi nutriţie a plantelor şi tehnologiei de creştere a culturilor agricole
  • Promovarea serviciului – Testarea solului
  • Extinderea bazei de date cu clienți
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții, consultarea  la telefon, vizite în teren
  • Încheierea contractelor
  • Prelevarea probelor de sol
  • Prezentarea rezultatelor
  • Implimentarea programului de fertilizare

Condiții de muncă:
  • Instruire gratuită (în perioada termenului de încercare);
  • Pachet social complet;
  • Telefon de serviciu;
  • Program de lucru : luni –vineri de la 08:30-pînă la 17:30.

Candidații sunt rugați să transmită CV-ul + foto la adresa de e-mail: marketing@elitagrotehnologie.md

Elitagrotehnologie S.R.L. anunță concurs pentru următoarul post vacant:

Reprezentant Comercial

Responsabilități:
  • Promovarea produselor companiei;
  • Organizarea vanzărilor pe teritoriul încredințat;
  • Identificarea de noi clienti;
  • Apeluri telefonice, desfășurarea prezentărilor de produse;
  • Încheierea contractelor;
  • Atingerea obiectivelor de vînzări.

Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul agronomiei;
  • Experiență profesională în domeniul vînzărilor;
  • Cunoasterea limbilor româna și rusa;
  • Cunostințe ale PC-ului;
  • Persoană cu inițiativă, orientată spre succes;
  • Permis de conducere.

  • Instruire (în perioada termenului de încercare);

Candidatii sunt rugati sa transmita CV-le + foto la adresa de e-mail: marketing@elitagrotehnologie.md

CELE MAI IMPORTANTE EVENIMENTE AGRICOLE DIN MOLDOVA ADUNATE LA UN LOC. Unde și când se va desfășura?
08 oct 2020
CELE MAI DULCI TÂRGURI SE VOR ORGANIZA ÎN LUNA AUGUST. Producătorii de fructe sunt pregătiți să-i bucure pe consumatorii locali
21 jul 2020
Webinar Syngenta! Tratamentul semințelor de cereale: bune practici pentru cele mai bune rezultate. Soluții noi pentru tratamentul semințelor de cereale
16 jun 2020
ÎN ATENȚIA FERMIERILOR!
17 apr 2020

DACĂ AI STUDII ÎN AGRICULTURĂ ȘI EȘTI ÎN CĂUTAREA UNUI LOC DE MUNCĂ, ElitAgrotehnologie este șansa ta

Trimite CV-ul și începe o carieră de succes

loading ...